Home Лікування Проживання
Проживання PDF Друк e-mail

Комунальне підприємство Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс „Електронік-Рівне” Рівненської міської ради забезпечує цілодобове перебування дітей у складі організованих груп протягом 21 календарного дня із наданням послуг санаторно-курортного лікування, тимчасового проживання, харчування та забезпечення доставки груп дітей з вокзалів до КП ДСОК „Електронік-Рівне” Рівненської міської ради і  у зворотньому напрямку безкоштовно.

Житлові кімнати забезпеченні забезпечені цілодобовим  постачанням холодної та гарячої води,наявні в кожному номері ванна, душ, санвузол. Кожний номер укомплектований меблями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


До послуг дітей кімнати відпочинку, актова зала, культурно-дозвілеві комплекси, спортивні майданчики, бібліотека, кімнати настільного тенісу.

Загальна кількість корпусів у КП ДСОК «Електронік-Рівне» - п’ять: три спальних корпуси, адміністративно-медичний корпус, їдальня. В санаторно-оздоровчому комплексі автономне опалення, яке дозволяє забезпечити тепловий температурний режим.

Житлові кімнати забезпечені цілодобовим постачанням холодної та гарячої води зі зручностями. У кожній кімнаті проживає 2-3-6 осіб, за умов дотримання вимог санітарного законодавства щодо забезпечення достатнього метражу на одну особу. Кожен номер укомплектований меблями.

На кожному поверсі наявні: електрочайник, кулер,  внутрішній  телефонний зв’язок, радіоточка, кімната гігієни, кімната дозвілля, кімната для прасування, кімната для прання обладнана автомат-машинами (безкоштовно для відпочиваючих).

Підприємство повністю забезпечує себе водою завдяки двом свердловинам.

 

Ось що пишуть про нас відпочиваючі, вихователі, батьки, керівники груп що супроводжують...

Висловлюємо вдячність покоївкам за чистоту та порядок в нашому такому вже рідному "Електроніку".Слова вдячності покоївкам, за їх важку працю і вдень і вночі. Ми хочемо побажати Вам:

Зичим,Вам добра,

Щоб ніколи не хворіли,

Щоб у праці все горіло,

І в гаманці шелестіло!

 
© 2020 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.