Home Дозвілля
У нас в "Електроніку" PDF Друк e-mail
Головна статті
У нас в "Електроніку"
Сторінка 2
Сторінка 3
Майстер клас по випічці
Івана Купала
День поліції
Кінний завод
Урочиста лінійка відкриття
Спортивне орієнтування
Подарунок від бджолярів
Сторінка 11
Візит друзів із Туреччини
Бібліотека
Гурток з квілінгу
Всі сторінки

 

 

Для проведення культурно-дозвілевої та спортивно-масової роботи у санаторії створено хорошу  інфраструктуру та матеріальну базу. На території закладу облаштовано чотири футбольних (різних за розмірами),  баскетбольне, волейбольне поля. У закладі функціонує тренажерна зала, обладнана згідно вимог. На території санаторію є автономна водойма, яка відповідає санітарним вимогам для організації купання дітей. Пляжне містечко обладнане лежаками, сонцезахисними грибками, човнами, є футбольне і волейбольне поля.  Для проведення спортивних  заходів у заклалі є достатньо спортивного інвентаря, який постійно поповнюється (так у 2019 році заклад, зокрема, придбав сім новеньких веломобілів, які стали "фішкою" сезону). На території санаторію розміщені  сучасний відкритий тренажерний комплекс, спортивні споруди, літні бесідки, гойдалки, літній культурно-дозвілевий  комплекс для проведення дискотек та масових заходів на свіжому повітрі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Кожного дня у закладі проводяться конкурсно-розважальні та спортивно-масові заходи. Ми тісно співпрацюємо з Рівненським академічним українським музично-драматичним театром, Рівненським академічним обласним театром ляльок,  Рівненським обласним центром здоров'я «Спорт для всіх», Агенцією активного відпочинку "Світовир", Університетом водного господарства та природокористування, зокрема творчим колективом  "Родовід".

Для дітей відповідно їх побажань пропонується перегляд кінофільмів та мультфільмів різноманітної тематики: пізнавальні, наукові, фільми-казки, історичні, військові, фантастичні та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Чени туристично-краєзнавчого клубу «Мандрівник», під час пішоходних походів , екскурсій, діти знайомляться з історією, традиціями, звичаями поліського краю, інших регіонів України. Наші діти відвідують музеї міста Рівне та краю, Рівненську дитячу залізницю, Рівненський зоопарк, Культурно-археологічний центр "Пересопниця". Для відпочиваючих організовуються екскурсії до міст Львів, Луцьк, Острог,  Дубно, Почаїв. У 2019 році ми познайомилися з роботою кінноспортивного  "Клубу-Патріот"у с.Забороль. Рівненського району.

 

 

 


 

КВЕСТ "У ПОШУКАХ ПІРАТСЬКИХ СКАРБІВ"


12 червня у санаторії був проведений  квест "У пошуках піратських скарбів". Діти мали змогу пройти різні цікаві локації, відчути себе справжніми шукачами скарбів. Під час квесту діти потоваришувалися з "справжнісінькими" піратами, що супроводжували їх. За побажанням дітей за  літній період таких квестів було проведено декілька.

 


 

БЕЗПРОГРАШНА ЛОТЕРЕЯ


Особливий інтерес у дітей викликає безпрограшна лотерея, яка проводиться кожного заїзду. Кожен прагне випробувати свій шанс, при цьому жодна дитина не залишається без призу.

 

 


МАЙСТЕР КЛАС З ВИПІЧКИ

 

7 липня в  "Електроніку" майстрами кондитерами проводився майстер клас по випічці здоби.

Діти з захопленням взялися до справи. Кожен з учасників мав змогу самостійно вибрати дизайн свого печива і власноручно оздобити його. Захід перетворився на маленьке свято.

javascript:ImageManager.populateFields('_viber_2019-07-07_10-14-04.jpg')


СВЯТКУВАННЯ ІВАНА КУПАЛА

 

Кожного року 7 липня у закладі традиційно проводиться святкування східнослов'янського свята Івана Купала, де діти мають змогу зустрітися з Мавкою, Лісовиком, Водяним іншими героями легенди. За обрядовим звичаєм юні красуні   плетуть вінки з різнобарвних квітів, співають купальські пісні і запускають вінки на воду в надії швидше зустріти свого "судженого".

 


ДЕНЬ ПОЛІЦІЇ

 

На запрошення працівників поліції Рівненського районного відділення поліції  4 липня діти відвідали місто Рівне де взяли участь у святкуванні Дня Національної  поліції України. Діти дізналися багато цікавого про особливості професії поліцейського.

 

 


ЕКСКУРСІЇ НА КІННОСПОРТИВНИЙ "КЛУБ-ПАТРІОТ"

 

Гарні враження у дітей залишились від екскурсій організованих під час оздоровчого сезону 2019 року до кінноспортивного "Клубу Патріот" у селі Козлин Рівненського району. Діти мали змогу покататися на спортивних конях і почули цікаві розповіді про особливості розведення і життя цих граціозних тварин

 

 

 

 

 


УРОЧИСТА ЛІНІЙКА ВІДКРИТТЯ


Традиційно кожний новий заїзд в санаторно-оздоровчому комплексі "Електронік-Рівне" розпочинається з  урочистої лінійки. Діти готуються до лінійки - визначать назву загону, обирають девіз та загонову пісню. Під час лінійки відбувається представлення загонів та фактично перше знайомство дітей.


ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ У НАШОМУ ЖИТТІ


Спортивно-масова робота в  "Електроніку" є важливою складовою оздоровлення дітей. Щоденно за окремим планом проводяться різноманітні спортивні заходи (змагання, турніри, конкурси). Змагання зі спортивного орієнтування діти полюбляють особливо, крім фізичного навантаження і хорошого настрою діти вчаться працювати з картами і орієнтуватися на місцевості.

 

 


ЗАНЯТТЯ МАЙБУТНІХ БДЖОЛЯРІВ

Уже доброю традицією стала співпраця "Електроніка" з Рівненською обласною організацією бджолярів. Цього сезону ми отримали нові подарунки від бджолярів. Діти з цікавістю вивчали будову вулика, приміряли справжній костюм бджоляра.

 

 

 


РОБОТА У ГУРТКУ З ТЕХНІКИ ОРИГАМІ

Сьогодні нова тема заняття гуртка "Оригамі" - " Світ загадкових тварин". Щоденно у гуртку працює кілька десятків дітей. Заняття проходять цікаво, діти вчаться виготовляти 3D фігури зі звичайного паперу. Творчий процес захоплює і дівчаток і хлопчиків.

 


ВОЛОНТЕРИ З ТУРЕЧЧИНИ В "ЕЛЕКТРОНІКУ"

На період 4 санаторно-оздоровчої зміни до закладу були запрошені волонтери з Туреччини. Дівчата волонтери вільно володіли турецькою, англійською і японською мовами, тому  діти з цікавістю спілкувалися з ними. Діти грали у різноманітні ігри запропоновані волонтерами, у спілкуванні пізнавали традиції та культуру народів світу, при цьому удосконалювали свої навички розмовної  англійської мови.

 

 


У БІБЛІОТЕЦІ

У санаторії працює бібліотека. Серед відпочиваючих  є діти які цікавляться новинками української та зарубіжної літератури. Такі діти є активними членами "Клубу читачів".

 


ГУРТОК КВІЛІНГУ


Діти з задоволенням відвідують заняття гуртка квілінгу. Заняття з папером сприяють розвитку художньо-естетичного смаку, дрібної моторики, ручних умінь, розвитку мовлення. Результат- яскраві, фантастичні, оригінальні дитячі роботи і безліч позитивних емоцій у дітей.

 
© 2021 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.