Home Дозвілля
Дозвілля PDF Друк e-mail
Головна статті
Дозвілля
Сторінка 2
Сторінка 3
Урочиста лінійка відкриття
Сторінка 5
Сторінка 6
Майстер клас по випічці
Івана Купала
День поліції
Кінний завод
Урочиста лінійка відкриття
Спортивне орієнтування
Подарунок від бджолярів
Сторінка 14
Візит друзів із Туреччини
Бібліотека
Гурток з квілінгу
Всі сторінки

  

 


 

 

Культурно-дозвіллева та спортивно-масова діяльність у закладі представлена широкою інфраструктурою: баскетбольними, волейбольними та футбольними полями, тренажерною залою з укомплектованим спортивним інвентарем, актовою залою. На території санаторію знаходяться гойдалки, качелі, літні бесідки, танцювальний майданчик, пляжне містечко з футбольним та волейбольним полями, обладнане лежаками, грибками, роздягалками, інвентарем для купання, бесідками,  човнами та стендовими інформаційними матеріалами про правила купання та поведінки на воді, літній культурно-дозвіллевий  комплекс для організації дискотек та масових заходів на свіжому повітрі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Кожного дня в закладі проводяться конкурсно-розважальні та спортивно-масові заходи. Санаторно-оздоровчий комплекс тісно співпрацює з Рівненським Міським Театром Ляльок, Рівненським Драматичним Театром, Рівненською Обласною організацією «Спорт для всіх», Університетом водного господарства та природокористування, а саме колективом під назвою «Родовід». Також у санаторії кожного року проводиться Всеукраїнський пісенний фестиваль «Під небом Рівного».

Для дітей різних вікових категорій у актовій залі на широкоекранному кінопроекторі пропонується перегляд кінофільмів та мультфільмів різноманітної тематики: художні,  пізнавальні та наукові, фільми-казки, історичні, військові та фантастичні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


В рамках туристично-краєзнавчого клубу «Мандрівник», відпочиваючі знайомляться з історією, традиціями, звичаями поліського краю під час пішохідних походів у с.Олександрія, екскурсій до краєзнавчих музеїв м.Рівне та м.Костопіль, зоологічного парку. Приємні спогади залишаються у дітей від цікавих екскурсій до м. Луцьк Волинської області, м. Острог, м. Дубно Рівненської області та м. Почаїв Тернопільської області.

 

 

 


 

КВЕСТ "У ПОШУКАХ ПІРАТСЬКИХ СКАРБІВ"

12 червня у санаторно-оздоровчому комплексі "Електронік-Рівне" був проведений квест "У пошуках піратський скарбів". Діти мали змогу пройтися по різних локаціях, відчути себе справжніми шукачами скарбів. А у ході проведення даного заходу відпочиваючі мали змогу поспілкуватися із справжнісінькими піратами, що супроводжували їх.

 


 

БЕЗПРОГРАШНА ЛОТЕРЕЯ

Під час кожної зміни у закладі проводиться безпрограшна лотерея, де абсолютно всі учасники мають змогу виграти різноманітні призи.

 

 


Майстер клас по випічці

 

7 липня в санаторно-оздоровчому комплексі "Електронік-Рівне" проводився майстер клас по випічці.

Діти мали змогу самостійно вибрати дизайн свого печива і розмалювати його.

javascript:ImageManager.populateFields('_viber_2019-07-07_10-14-04.jpg')


Святкування  Івана Купала

 

Кожного року 7 липня в закладі проводиться святкування Івана Купала, де діти мають змогу зустрітися з Мавкою, Лісовиком, Водяним і тд. На тереторії закладу діти плетуть вінки з різнобарвних квітів, співають купальські пісні і запускають вінки на воду в надії зустріти свого судженого.

 


День поліції

 

4 липня відпочиваючі діти відправились в місто Рівне, на урочисте святкування дня поліції в центрі міста. Бажаючі мали змогу відчути себе справжніми поліцейськими.

 

 


Кінний завод

 

9 липня діти відправились на кінний завод, де мали змогу покататися на конях і де їм була проведена цікава екскурсія. Відпочиваючі мали змогу дізнатися більше про життя даних тварин і познайомитися з 2 підводними конями.

 

 

 

 

 


Урочиста лінійка відкриттяПід час кожного заїзду в санаторно-оздоровчому комплексі "Електронік-Рівне"відбувається урочисте відкриття зміни, де діти демонструють назви, девізи та пісні своїх загонів.


Спортивне орієнтування

Спортивні заходи в КП ДСОК "Електронік-Рівне"займають пріорітетне місце у вихованні відпочиваючих. Тому в закладі проводяться різноманітні спортивні заходи, зокрема "Спортивне орієнтування", де діти вчаться орієнтуватися на території Електроніка.

 

 


Подарунок від бджолярів

Нещодавно, заклад санаторного виду отримав  подарунок від бджолярів. Діти охоче фотографувалися біля вулика, а деякі навіть приміряли костюм справжнього бджоляра.

 

 

 


Гурток "Загадкові тварини з оригамі"

 

Щоденно на території санаторно-оздоровчого комплексу "Електронік-Рівне" діти займаються на гуртку "Оригамі". Керівник гуртка Шульгіна Раїса Іванівна, яка допомагає і навчає дітей виготовляти різні 3D фігурки зі звичайного паперу.

 


Візит Друзів із Туреччини

На початку відкриття 4 санаторно-оздоровчої зміни, на територію закладу прибули два волонтера із Туреччини. Дівчата вільно володіли турецькою, англійською і японською мовою, тому всі діти мали змогу щоденно займатися на гуртках, які проводили волонтери. Діти могли грати різноманітні ігри на англійській мові, удосконалювати свої знання у спілкуванні англійською, дізнаватися про традиції Туреччини і навіть вивчити національний турецький танець.

 

 


Бібліотека


На території закладу функціонує бібліотека, де діти можуть читати цікаву зарубіжну і українську літературу.

 


Гурток з квілінгу

 

На території закладу функціонує гурток з квілінгу, де діти з задоволенням виконують різні малюнки з паперу.

 

 
© 2019 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.