Home Дозвілля
Дозвілля - Урочиста лінійка відкриття PDF Друк e-mail
Головна статті
Дозвілля
Сторінка 2
Сторінка 3
Урочиста лінійка відкриття
Сторінка 5
Сторінка 6
Майстер клас по випічці
Івана Купала
День поліції
Кінний завод
Урочиста лінійка відкриття
Спортивне орієнтування
Подарунок від бджолярів
Сторінка 14
Візит друзів із Туреччини
Бібліотека
Гурток з квілінгу
Всі сторінки

 

 

Культурно-дозвіллева та спортивно-масова діяльність у закладі представлена широкою інфраструктурою: баскетбольними, волейбольними та футбольними полями, тренажерною залою з укомплектованим спортивним інвентарем, актовою залою. На території санаторію знаходяться гойдалки, качелі, літні бесідки, танцювальний майданчик, пляжне містечко з футбольним та волейбольним полями, обладнане лежаками, грибками, роздягалками, інвентарем для купання, бесідками,  човнами та стендовими інформаційними матеріалами про правила купання та поведінки на воді, літній культурно-дозвіллевий  комплекс для організації дискотек та масових заходів на свіжому повітрі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Кожного дня в закладі проводяться конкурсно-розважальні та спортивно-масові заходи. Санаторно-оздоровчий комплекс тісно співпрацює з Рівненським Міським Театром Ляльок, Рівненським Драматичним Театром, Рівненською Обласною організацією «Спорт для всіх», Університетом водного господарства та природокористування, а саме колективом під назвою «Родовід». Також у санаторії кожного року проводиться Всеукраїнський пісенний фестиваль «Під небом Рівного».

Для дітей різних вікових категорій у актовій залі на широкоекранному кінопроекторі пропонується перегляд кінофільмів та мультфільмів різноманітної тематики: художні,  пізнавальні та наукові, фільми-казки, історичні, військові та фантастичні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


В рамках туристично-краєзнавчого клубу «Мандрівник», відпочиваючі знайомляться з історією, традиціями, звичаями поліського краю під час пішохідних походів у с.Олександрія, екскурсій до краєзнавчих музеїв м.Рівне та м.Костопіль, зоологічного парку. Приємні спогади залишаються у дітей від цікавих екскурсій до м. Луцьк Волинської області, м. Острог, м. Дубно Рівненської області та м. Почаїв Тернопільської області.

 

 

  
© 2019 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.