Home Дозвілля
У нас в "Електроніку" PDF Друк e-mail
Головна статті
У нас в "Електроніку"
Сторінка 2
Сторінка 3
Майстер клас по випічці
Івана Купала
День поліції
Кінний завод
Урочиста лінійка відкриття
Спортивне орієнтування
Подарунок від бджолярів
Сторінка 11
Візит друзів із Туреччини
Бібліотека
Гурток з квілінгу
Всі сторінки

 

 

В "Електроніку" розпочався оздоровчий сезон 2021!

Вашій увазі короткий відео та фотозвіт про життя "Електроніка" "ЛІТО 2021"

(перегляд за посиланням 1)

(перегляд за посиланням 2)

(перегляд за посиланням 3)

(перегляд за посиланням 4)

(перегляд за посиланням 5)

(перегляд за посиланням 6)

(перегляд за посиланням 7)

 

Для проведення культурно-дозвілевої та спортивно-масової роботи у санаторії створено хорошу  інфраструктуру та матеріальну базу. На території закладу облаштовано чотири футбольних (різних за розмірами),  баскетбольне, волейбольне поля. У закладі функціонує тренажерна зала, обладнана згідно вимог. На території санаторію є автономна водойма, яка відповідає санітарним вимогам для організації купання дітей. Пляжне містечко обладнане лежаками, сонцезахисними грибками, човнами, є футбольне і волейбольне поля.  Для проведення спортивних  заходів у заклалі є достатньо спортивного інвентаря, який постійно поповнюється (так у 2019 році заклад, зокрема, придбав сім новеньких веломобілів, які стали "фішкою" сезону). На території санаторію розміщені  сучасний відкритий тренажерний комплекс, спортивні споруди, літні бесідки, гойдалки, літній культурно-дозвілевий  комплекс для проведення дискотек та масових заходів на свіжому повітрі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кожного дня у закладі проводяться конкурсно-розважальні та спортивно-масові заходи. Ми тісно співпрацюємо з Рівненським академічним українським музично-драматичним театром, Рівненським академічним обласним театром ляльок,  Рівненським обласним центром здоров'я «Спорт для всіх», Агенцією активного відпочинку "Світовир", Університетом водного господарства та природокористування, зокрема творчим колективом  "Родовід".

Для дітей відповідно їх побажань пропонується перегляд кінофільмів та мультфільмів різноманітної тематики: пізнавальні, наукові, фільми-казки, історичні, військові, фантастичні та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Чени туристично-краєзнавчого клубу «Мандрівник», під час пішоходних походів , екскурсій, діти знайомляться з історією, традиціями, звичаями поліського краю, інших регіонів України. Наші діти відвідують музеї міста Рівне та краю, Рівненську дитячу залізницю, Рівненський зоопарк, Культурно-археологічний центр "Пересопниця". Для відпочиваючих організовуються екскурсії до міст Львів, Луцьк, Острог,  Дубно, Почаїв. У 2019 році ми познайомилися з роботою кінноспортивного  "Клубу-Патріот"у с.Забороль. Рівненського району.

 

 

  
© 2022 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.