Home Лікування
Лікування PDF Друк e-mail

Працюють сухі вуглекислотні вани,соляна печера,відпускаються гідропроцедури (циркуляційний душ,перлині,хвойні ванни).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В період оздоровлення відпочиваючі отримують медичні процедури: інгаляції,аромотерапії, масажи, ЛФК, кисневі пінки, фіточаї, теплові процедури (озокерит, парафін), працюють кабінети офтальмології та стоматології, фізкабінет, обладнані пляжне та тренажерні містечка.

Заклад має, досвід лікування і оздоровлення дітей, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС в складі груп, а також діти інваліди в супроводі одного з батьків.

В закладі на оздоровленні перебували діти – Київської, Рівненської, Волинської, Житомирської, Тернопільської, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької,Вінницької областей.

Щорічно в закладі оздоровлюються: діти сироти,діти малозабезпечених сімей, діти батьки яких беруть участь в АТО, або загинули беручи участь в бойових діях на сході України, обдаровані діти, діти які проживають в зоні АТО.

Медичний персонал (лікарі):

Гастроентеролог, дієтолог, ендокринолог,офтальмолог, педіатр, терапевт,стоматолог, травматолог,лаборант.


Перелік показань та захворювань:

  • Серцево – судинної системи;
  • Органів дихання;
  • Органів травлення;
  • Нервової системи;
  • Органів опори та руху;
  • Ендокринної системи та порушення обміну речовин;
  • Органів зору;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методи лікування

Галокамера (соляна печера)

Сухі вуглекисневі ванни – аплікація вуглекислого газу (СО2), який має вазодилятаційну (судиннорозширюючу) та анальгетичну (знеболюючу) дію.

Кліматотерапія:прогулянки по території санаторію, аеротерапія, геліотерапія.

Лікувальна фізкультура (кінетотерапія):ранкова гігієнічна гімнастика, лікувальна дозована ходьба (теренкури), лікувальна гімнастика, лікувальне плавання, ближній туризм.

Пелоїдо та тепло терапія: парафінові аплікації, озокеритові аплікації.

Електро- світлотерапія та інші види апаратної фізіотерапії: гальванізація та електрофорез, короткохвильове УФО, лазеротерапія, дарсонвалізація, УВЧ, СМС, СВЧ терапія, ампліпульстерапія.

Лікувальний масаж: ручний масаж (загальний та окремих ділянок тіла): класичний, сегментарний; апаратний масаж: вібраційний.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ось що пишуть про нас відпочиваючі, вихователі, батьки, керівники груп що супроводжують...

Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс має чудову медичну базу, де працюють привітні та відповідальні медичні працівники. Це перлина оздоровчих і мінеральних процедур, що здійснюються на сучасному європейському рівні. Головний лікар - Тимощук Микола Григорович грамотний фахівець, універсальний порадник, завжди з новими ідеями і позитивними емоціями.

Щирі, душевні слова вдячності висловлюємо директору Володимиру Івановичу Гершуну за доброту, відповідальність, порядність, самостійнійсть, дбайливість.Це не тільки  умілий керівник, а і прекрасний педагог і психолог.Він створює комфортну і довірливу атмосферу в закладі."Електронік-Рівне" пишається такою людиною,бо процвітання цього закладу є сенсом його життя.

 

Велику подяку висловлюємо медичному персоналу за професійний підхід до дітей. А особливо кабінету аромотерапії Ірині Степанвни. Вона з повагою відносилась до дітей та вихователів.

Ще хочемо висловити подяку масажному кабінету. Коли ми до них не зверталися, вони були раді нас бачити. Ми бажаєм їм здоров'я, не земного щастя, щоб руки не боліли від масажу, а боліли від поцілунків.

А також нашим вихованцям і вихователям сподобалось лікування в стоматологічному кабінеті. Велике дякуємо за професійний підхід до дітей та вихователів. Бо коли заходили у кабінет стоматолога серце колотиться не тільки у дітей, а до Надії Іванівни всі йшли з радістю, бо впевнені були, що їм там не тільки полікують, а й кожному складуть приємні слова від яких душа зігрівається і про все на світі забувається, про біль, який уже не так відчувається.

 
© 2018 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.