Home Харчування
Харчування PDF Друк e-mail

Колектив санаторно-оздоровчого комплексу «Електронік-Рівне» ставиться до харчування відпочиваючих дуже відповідально.

Надання послуг харчування та приготування їжі КП ДСОК «Електронік-Рівне» здійснюються в капітальному приміщенні окремого корпусу двоповерхової  їдальні. Приміщення їдальні знаходиться в 50 метрах від спальних корпусів.

Матеріально-технічне забезпечення їдальні та харчоблоку відповідає сучасним санітарно-технічним вимогам.

Харчування дітей здійснюється в їдальні, де може розміститися 420 осіб.

Харчування п’ятиразове з урахуванням дієтичного харчування.

Дієтичне харчування хворих забезпечується у відповідності до профілю лікування та корегується лікарями у випадку наявності супутніх захворювань. В приготуванні всіх страв використовується йодована сіль, йодотерапія.

Діти отримують продукти харчування зі вмістом фітонцидів для профілактики простудних захворювань, що сприяє стимуляції захисних функцій організму, виведенню радіонуклідів, лікування хронічних захворювань, активізують секреторну і рухову функції шлунково-кишкового тракту, прискорюють процеси регенерації, знижують артеріальний тиск, позитивно впливають на обмін речовин, діяльність серця і нервової системи.

Страви готуються з екологічно чистих продуктів харчування кваліфікованими спеціалістами відповідно до затверджених технологічних карт, складених згідно збірників рецептур.

Примірне меню погоджене з органами СЕС у встановленому законом порядку.

Ось що пишуть про нас відпочиваючі Кіровоградської обл., м.Олександрії

Їдальня - це місце комфорту і гармонії, приємних усмішок і ароматів. Повноцінне та раціональне харчування збагачене вітамінами та мікроелементами є основою збереження здоров'я відпочиваючих.

Рухливість, активний відпочинок, пропаганда корисних звичок, профілактика захворювань - все це ведення здорового способу життя є ключем для КП ДСОК "Електронік-Рівне"

Щиро дякуємо працівникам кухні за смачні сніданки, о біди, вечері, за їх турботливе ставлення до дітей.Харчування просто супер. всі дуже задоволенні, особливо полуденками та підвечірками.

 
© 2019 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.